Nowości
  • Treningi rocznika 2012/13

    Najbliższy trening zawodników rocznika 2012/13-  21 lutego (piątek) -sala GOSiR ul. Polna 37 w godz. 16:30 - 17:30

  • Treningi rocznika 2010/11

    Najbliższy trening zawodników rocznika 2010/11 - 21 lutego  (piątek)- sala GOSiR ul. Polna 37  w godz. 17:30-18:30

  • Trening rocznika 2006/07

    Najbliższy trening zawodników rocznika 2006/07/08 - 20 lutego (czwartek) - orlik w Wirach godz. 16:30 - 18:00

  • Treningi rocznika 2004/05

    Najbliższy trening zawodników rocznika 2004/05 odbędzie się - 20 luty (czwartek) boisko orlik w Wirach godz.18:00-19:30 

  • Treningi rocznika 2009

     Najbliższy trening zawodników rocznika 2009-  19 luty  (środa)- boisko przy SP nr 1  w godz. 17:30-19:00

     

Wizyty
Ogółem: 145038
Dzisiaj: 0
Teraz: 2
Nasi partnerzy

Mecze i wyniki

Liga » WZPN rocznik 2009 » Mecze i wyniki

 

ORLIK E1  III LIGA GR. 3

 

1 KOLEJKA  31.08/1.09

PAUZA

 

2 KOLEJKA  07/08.09 

PAUZA

 

3 KOLEJKA  15.09  GODZ. 10:00

AF ORŁY KOMORNIKI - GROM PLEWISKA 21:3 (10:1)

 Ring,Kowalski,Kowalski (Skrzypek),Kujawa,Skrzypek (Kowalski),Skrzypek (Kowalski),Jaeger (Ring),Jaeger (Ring),Ratajczak,Skrzypek,Ratajczak,Kowalski (Ring),Ring,Skrzypek (Jaeger),Kujawa (Skrzypek),Kowalski,Kowalski,Jaeger (Kujawa),Kujawa (Ring),Jaeger (Ring),Kujawa

4 KOLEJKA  22.09  GODZ. 10:00  

VICTORIA II WYSOGOTOWO - AF ORŁY KOMORNIKI 3:21 (1:10)

Ring 4x

Kowalski 4x

Kujawa 4x

Skrzypek 4x

Jaeger 3x

Ratajczak 2x

 

5 KOLEJKA  29.09  GODZ. 10:00

AF ORŁY KOMORNIKI - STELLA LUBOŃ 13:5 (7:2)

Ring
Skrzypek (Ring)
Ring (Skrzypek)
Kujawa
Ring (Świrko)
Skrzypek (Ring)
Kowalski
Skrzypek (Ring)
Ring (Skrzypek)
Kowalski
Kujawa
Gabler
Kowalski

 

6 KOLEJKA 5/6.10 .

PAUZA

 

7 KOLEJKA  12/13.10  .

PAUZA

 

8 KOLEJKA 19.10 GODZ. 12:00

GROM PLEWISKA - AF ORŁY KOMORNIKI 0:11 (0:4)

Gabler (Ring)
Ring (Gabler)
Hubcio (Ring)
Ratajczak (Kowalski)
Kowalski
Kujawa
Kowalski (Hubcio)
Kowalski (Gabler)
Ring (Kowalski)
Kujawa
Ring (Gromadziński)

 

9 KOLEJKA 27.10  GODZ. 10:00

AF ORŁY KOMORNIKI - VICTORIA II WYSOGOTOWO

 

10 KOLEJKA 02.11  GODZ. 12:00

STELLA LUBOŃ - AF ORŁY KOMORNIKI