Nowości
  • Treningi rocznika 2012/13

    Najbliższy trening zawodników rocznika 2012/13-  21 lutego (piątek) -sala GOSiR ul. Polna 37 w godz. 16:30 - 17:30

  • Treningi rocznika 2010/11

    Najbliższy trening zawodników rocznika 2010/11 - 21 lutego  (piątek)- sala GOSiR ul. Polna 37  w godz. 17:30-18:30

  • Trening rocznika 2006/07

    Najbliższy trening zawodników rocznika 2006/07/08 - 20 lutego (czwartek) - orlik w Wirach godz. 16:30 - 18:00

  • Treningi rocznika 2004/05

    Najbliższy trening zawodników rocznika 2004/05 odbędzie się - 20 luty (czwartek) boisko orlik w Wirach godz.18:00-19:30 

  • Treningi rocznika 2009

     Najbliższy trening zawodników rocznika 2009-  19 luty  (środa)- boisko przy SP nr 1  w godz. 17:30-19:00

     

Wizyty
Ogółem: 145038
Dzisiaj: 0
Teraz: 1
Nasi partnerzy

Mecze i wyniki

Liga » WZPN rocznik 2006/07 » Mecze i wyniki

 

TRAMPKARZ C 2 II LIGA GR. 5

 

1 KOLEJKA  22.10  GODZ. 17:00

NAP NOWY TOMYŚL - AF ORŁY KOMORNIKI 3:3

Kawalec (Łukasiewicz)
Łukasiewicz
Łukasiewicz (Straszkowski)

 

2 KOLEJKA  8.09  GODZ.10:00

AP OSiR LWÓWEK - AF ORŁY KOMORNIKI 3:6 (0:3)

Łukasiewicz

Łukasiewicz (Janik)

Łukasiewicz (Straszkowski)

Kawalec (Szafrański)

Sekuła (Kawalec)

Kawalec (Łukasiewicz)

 

3 KOLEJKA  15.09  GODZ. 11:00

GRODZISK WIELKOPOLSKI - AF ORŁY KOMORNIKI 0:1 (0:0)

Łukasiewicz (Kawalec)

 

4 KOLEJKA 21.09  GODZ. 13:00

PATRIA BUK - AF ORŁY KOMORNIKI 4:3 (3:0)

Urbański (Szafrański)

Urbański (Zieniuk)

Urbański (Straszkowski)

 

5 KOLEJKA  29.09  GODZ. 10:00

AF ORŁY KOMORNIKI - KORONA ZAKRZEWO 2:3 (1:0)

Łukasiewicz

Straszkowski

 

6 KOLEJKA  6.10  GODZ. 10:00

AF ORŁY KOMORNIKI - NAP NOWY TOMYŚL 3:0 (1:0)

Waczyński (Urbański)

Łukasiewicz (Urbański)

Urbański (Kwapisz)

 

7 KOLEJKA  13.10  GODZ. 14:00 (BOISKO W PLEWISKACH)

AF ORŁY KOMORNIKI - AP OSiR LWÓWEK 6:0 (4:0)

Urbański (Łukasiewicz)

Łukasiewicz (Kawalec)

Łukasiewicz

Łukasiewicz (Zieniuk)

Kawalec (Janik)

Urbański (Zieniuk)

 

8 KOLEJKA  20.10  GODZ. 10:00

AF ORŁY KOMORNIKI - GRODZISK WIELKOPOLSKI 1:2 (1:1)

Kawalec (Łukasiewicz)

 

9 KOLEJKA  27.10  GODZ. 10:00

AF ORŁY KOMORNIKI - PATRIA BUK

 

10 KOLEJKA 5.11 GODZ.17:30

KORONA ZAKRZEWO - AF ORŁY KOMORNIKI